Yükleniyor..

ÖRS HAVALANDIRMA - İzmir Havalandırma ve İzolasyon Sistemleri İmalatı

0 (532) 591 66 20
Ana SayfaHijyenik Havalandırma Sistemleri

Hijyenik Havalandırma Sistemleri

Paket Tipi Hijyenik Klima Santralleri tıp teknolojisinde hijyenik mahalleri ve temiz oda gereksinimlerini karşılamak amacı ile geliştirilmiştir.

 

Paket tip hijyenik klima santrallerinin kullanım yerleri hassas ve steril şartlar gerektiren ameliyathane, temiz oda, gıda, hava savunma, uzay ve havacılık endüstrileri ile ilaç ve kimya firmalarında kullanılmaktadır. Ayrıca buna benzer steril uygulamaların yapıldığı hijyen koşullarının gerekli olduğu firmaların tamamında hava ihtiyaçlarını, pozitif veya negatif basınç gereksinimlerini sağlamak amacı ile kullanılmaktadır.

 

Paket tip hijyenik klima santralleri hijyenik klima santrali ve soğutma grubunun tek bir cihazda birleşip avantajlı bir çözüm sunmaktadır. Kondenser ve kompresör grubu cihazın içerisinde ya da harici olarak imal edilebilmektedir. Bir çok özelliği bir arada taşıyan Paket Tip Hijyenik Klima santralleri aynı zamanda özel üretilmiş profil ve diğer mamullerle ortaya çıkmaktadır.

 

Bu nedenle; Paket tip santraller için tasarlanmış alüminyum/çelik karkas ile cihaz içerisinde pürüzsüz bir yüzey, sağlanmaktadır. İç saçları tamamen 304 kalite paslanmaz sacdan kaplı panellerle üretilmektedir.

Foto Galeri

Hijyenik Havalandırma Sistemleri
Hizmetlerimiz